Bilgilendirme
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s "/cache" folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files.

Şirket Profili

Firmamız kent temizliği işlerini üstlenerek faaliyetlerine başlamış, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çöp toplama ve nakli, cadde ve sokakların temizlenmesi, konteynerlerin yıkanıp dezenfekte edilmesi hizmetlerini vermektedir.

Kuruluşundan bugüne sermayesini arttırmayı başaran Tepe Kent, ekonomik büyümenin yanı sıra araç parkı ve elemanlarına yaptığı yatırımlarla yapısal büyümesini de gerçekleştirmiş, sektörünün en büyük firmalari arasinda yerini almıştır.

Tepe Kent; kent temizliği, katı atık toplama ve ambalaj atıklarını ayrıştırmanın yanı sıra inşaat sektöründe de faaliyet göstermektedir.

Firmamızda iş sağlığı ve güvenliği çevre emniyetini kapsayan uluslararası akredite olmuş CE belgesi ayrıca organizasyonlarımızı ISO 9001 kalite yönetimi sistemi ve çevre yönetimi ISO 14001 belgesi treylerimizin Sanayi Bakanlığı onaylı TIP onay belgesi bulunmaktadır.

 

Kalite Belgelerimiz

{gallery}belgeler{/gallery}